Icon1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
طراحي لوگو

 

 

 

طراحي لوگو، حاکی از طراحی نمادی است برای بیان یک عبارت یا القای یک مفهوم. نشانه چیزی شبیه یک امضا برای یک موسسه، شرکت، سازمان و ... است و در هرجایی که آن نهاد در آن حضور دارد، ثبت می گردد و به منزله ی ردی برجای مانده از آن نهاد است.

طراحي لوگو یکی از تخصص های منحصر به فرد در گرافیک محسوب می شود. طراحي لوگو یا تماما گرافیکی است (Symbol-Icon) و یا از نام تجاری نهاد مربوطه تشکیل می شود (Wordmark-Logotype).

در ادامه، نمونه کارهای طراحي لوگو که توسط گروه طراحی و چاپ صدبرگ طراحی شده، ارائه شده است. شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به سفارش طراحي لوگو برای مجموعه تان، با صدبرگ تماس حاصل نمایید.

گروه طراحی و چاپ صدبرگ، از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی و چاپ آغاز کرده و مفتخر است که با سازمان های دولتی و خصوصی فراوانی، نظیر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، کمیته سلامت اصفهان، کمیته شهروندی شهرداری اصفهان، انتشارات سفیدسار و ... در زمینه طراحی و چاپ، همکاری هایی داشته است.

 
 

طراحي لوگو

طراحي لوگو آب معدنی سیوان

طراحي لوگو

طراحي لوگو شرکت تولیدی بازرگانی فاتک

 
 

طراحي لوگو

طراحي لوگو شرکت هوم صنعت پیشرو

طراحي لوگو

طراحي لوگو

 
 

طراحي لوگو

طراحي لوگو کتاب شهر

طراحي لوگو

طراحي لوگو انتشارات سفیدسار

 
 

طراحي لوگو

طراحي لوگو شرکت تیپکا

طراحي لوگو

طراحي لوگو آریا ارسلان پاسارگاد

 
 

طراحي لوگو

طراحي لوگو مدبران آریا نوش

 
 

پیشنهاد می شود قبل از سفارش طراحی لوگو، مقاله بررسی انواع طراحی لوگو و اهمیت آن در سازمان ها را مطالعه نمایید. در این مقاله ابتدا یک تعریف از لوگو ارائه شده است سپس به بررسی انواع طراحی لوگو پرداخته شده است.

طراحي لوگو - 5.0 out of 5based on 2 votes