Icon1

عکس پرتره زن زیبا
 

تصویر باید به گونه ای باشد که گویی با ما سخن می گوید. همان طور که در این عکس پرتره مشاهده می کنید، یک خانم زیبا با چشمان آبی همراه با ژستی جذاب در مرکز توجه قرار دارد. عکاس به درستی بر روی چشمان تمرکز کرده و دستان را به اغواکننده ترین روش حالت داده است.

 
پرتره های زیبا
 

یک نوجوان زیبا با شادی در دستان، به زیباترین شیوه ممکن در حال جشن گرفتن است. این تصویر در زمانی مناسب و با حالتی مشخص گرفته شده است. عکس پرتره این دختر با پیش زمینه محو، به درستی تمام توجه مورد نظر را از مخاطب دریافت می کند که در واقع یک ترفند است.

 
پرتره اغواگر
 

این عکس پرتره نشان دهنده صلح و آرامش زنانه است این عکاسی به روش سیاه و سفید است که شکوه مورد نیاز را به عکس می بخشد. وقار مشاهده شده در تصویر به دلیل مولفه سیاه و سفید آن است که از به ابتذال کشیده شدن آن جلوگیری می کند.

 
پرتره زن خندان
 

هیچ حالتی برای یک عکس پرتره بهتر از یک لبخند نیست. لبخند، ظرافت و زیبایی مورد نیاز را به عکس می افزاید. در این تصویر عکاس به درستی لبخند بزرگ و چشمان درخشان را به تصویر کشیده و کار او به حق شایسته تقدیر است.

 
پرتره سه رخ
 

یکی از زیباترین حالات عکس پرتره در این جا به تصویر کشیده شده است. نیم رخ مرد در کنار سه رخ دختر، بسیار خوب به نظر می رسد و زمان بندی آن نیز به طرز خاصی تنظیم شده است.

 
ژست عکس پرتره
 

اغواگری و سادگی موضوع اصلی ست. عکاس در این جا کارشناسی است که به درستی می داند چگونه از این ترکیب در عکس سیاه و سفید استفاده کند. از ژست و حالت و نحوه پوشیدن لباس، همه چیز به خوبی تعیین شده است.

 
عکس پرتره سیاه و سفید
 

این عکس پرتره تماما درباره تمرکز و بزرگ نمایی بر روی یک قسمت خاص می باشد. نیازی نیست که کل بدن به تصویر کشیده شود؛ زیرا گاهی تنها صورت، به بهترین شکل کل فضا را پر می کند. یک چهره سیاه و سفید دیگر نشان دهنده مبارزه و در عین حال صلابت و قدرت.

 
پرتره خانوادگی
 

عکس پرتره های خانوادگی از این نوع به خصوص، معمول نیست. اما عکاس در این تصویر بهترین کار خود را اجرا کرده است. حقیقت تلخ فقر و تهی دستی، به خوبی در چشمانی که به زودی پر از اشک خواهد شد به نمایش گذاشته شده است.

 
عکس پرتره دختر و آینه
 

خانم ها همیشه به دنبال تحسین و ستایش از آینه هستند؛ چراکه آینه هرگز به آن ها دروغ نمی گوید و حتی حقایقی که از چشم سایرین پنهان می ماند را آشکار می کند. عروسکی که به درستی ژست گرفته و درست مانند دختری که روبروی آینه ایستاده به نظر می رسد، بسیار زیباست و در بهترین حالت خود قرار دارد.

 
پرتره زن
 

انگشتر مناسب در انگشت مناسب به درستی توسط یک عکاس حرفه ای به تصویر کشیده شده است. او با اضافه کردن چاشنی شیطنت به یک صورت محجوب، تصویر زیبایی را خلق کرده است. این عکس به اندازه ای زیباست که هر مردی تمایل دارد این تابلو را در اطاق خصوصی خود داشته باشد.

 
پرتره هنری
 

این یک عکس پرتره سیاه و سفید نیست. اما با این حال ترکیب سیاه و سفید و تضاد رنگ در آن بسیار زیبا به نظر می رسد. قسمتی که بر روی آن تاکید شده یعنی لب های صورتی را فراموش نکنید رنگ روشن در این قسمت تمام توجه را به خود جلب کرده است.

 
عکس پرتره فقر
 

این عکس دقیقا یک عکس پرتره خانوادگی محسوب نمی شود اما یک تصویر نارحت کننده از مادری فقیر و نیازمند با کودک دچار سوءتغذیه اوست. آن ها حتی از اساسی ترین امکانات زندگی نیز محرومند؛ چرا که حتی لباس کافی برای پوشیدن ندارند اما با این حال همچنان با استفاده از تزئیناتی فرهنگ، خود را به نمایش می گذارند.

 
چشمان شیطنت آمیز
 

کودکان با ایده ها و افکار شیطنت آمیز و بازیگوشی در ذهنشان متولد می شوند و عاشق اجرایی کردن این ایده ها می باشند. به عنوان والدین، شما می توانید لبخند شیطنت آمیز را در چشمان کودک خود ببینید. عکاس توانسته در این جا لبخند سرشار از شیطنت یک کودک را به تصویر بکشد.

 
عکس پرتره دود سیگار
 

در اینجا یک نمایش عالی از دود بزرگسالان و سیگار و حرارت بدن به خوبی به نمایش گذاشته شده است. نحوه قرار گرفتن دست ها شایان تحسین است. فراموش نکنید که به پس زمینه مملو از رز و گل توجه کنید که این عکس پرتره را بسیار جذاب کرده است.

 
پرتره هنری جنون
 

گاهی اوقات ما تنها می خواهیم بالا و پایین پریده و مانند یک فرد دیوانه برقصیم. تصویربرداری از چنین لحظات دیوانه واری می تواند بسیار جالب و منحصر به فرد باشد. ما از دیدن این تصاویر جذاب در طول زمان بسیار لذت خواهیم برد و سرگرم می شویم. عکس پرتره جالبی در این جا مشخصا لبخند جنون آمیز و حرکات دیوانه وار سر و دستان را به تصویر کشیده است.

 
عکس پرتره چشم
 

درخشش و جذابیت را در چشم ببینید. تمرکز عکاس در این جا کاملا مشخص است : چشمان آبی جذاب به خوبی به تصویر کشیده شده است چشمان آبی به همراه لب های قرمز حس هیجان انگیز و جذابی را به شیوه ای مخفیانه به تصویر می کشد.

 
پرتره زن زیبا
 

چشمان یک دختر آینه ای به سوی قلب اوست. خجالت بهترین ویژگی ست که یک دختر می تواند داشته باشد و در واقع او را خواستنی تر هم می کند. قسمت محو به درستی برای پنهان کردن برهنگی استفاده شده است. این عکس پرتره یک اغواگر واقعی ست.

 
عکس پرتره از حیوانات
 

ما عاشق حیوانات خانگی خود هستیم و دوست داریم با آن ها عکس بگیریم به چهره کودک و صورت سگ او نگاه کنید یک کار کارشناسانه واقعی در این جا قابل مشاهده است.

 
عکس پرتره از کودکان
 

یک عکس پرتره سیاه و سفید زیبا از یک کودک شیرین در پشت درها بسیار دوستداشتنی ست. موهای کودک بسیار زیبا قرار گرفته و بافت یک در قدیمی نیز در ترکیبی سیاه و سفید قابل مشاهده است.

 
عکس پرتره زنان زیبا
 

خانم ها عاشق این هستند که مورد تحسین قرار گیرند و حتی گاهی خودشان این کار را برای خود انجام می دهند. احساس زیبا و جذاب بودن همیشه مطلوب است. بنابراین داشتن یک عکس پرتره جذاب و زیبا می تواند احساس خوشحالی و جذابیت را افزایش دهد. این عکس پرتره جذاب در فضایی بسته بسیار جالب توجه است.

 
عکس پرتره خانوادگی
 

از پیر تا جوان عکاسی مورد علاقه همه است. این عکس عکس پرتره خانوادگی زیبا، که اعضاء خانواده را از لحاظ سنی به شکل صعودی به تصویر می کشد را ملاحظه کنید. والدین به همراه کودکان شان و نقش آن ها و ارتباط معصومانه بین شان همه و همه به خوبی توسط عکاس به تصویر کشیده شده اند.

 
عکس پرتره پیرمرد
 

چه بخواهیم باورکنیم یا نکنیم پیری حقیقت جداناپذیری از زندگی ست همه ما می خواهیم همیشه جوان و قدرت مند باقی بمانیم و هرگز نمی خواهیم روزی به دیگران وابسته شویم اما باید در مرحله ای از زندگی این حقیقت غیرقابل انکار زندگی را بپذیریم. این عکس سیاه و سفید زیبا از پیرمرد و اندوهی که در چهره دارد را ملاحظه کنید.

 
عکس پرتره غمگین
 

خوشحالی و غم هردو جزئی از زندگی هستند بعضی از روزها ما بسیار شاد هستیم در حالی که برخی روزها ممکن است غمگین باشیم. در این جا عکس پرتره یک خانم اندوهگین و یا دل شکسته را مشاهده می کنید. موها و غم در چهره به خوبی قابل مشاهده هستند.

 
عکس پرتره حرفه ای
 

طبیعی ست که گاهی شما فردی را دیده و جذابیت او شما را مجذوب خود می کند. در این جا تصویر زیبای یک خانم را مشاهده می کنید که مجذوب فرد دیگری شده است. لب های غنچه شده و موقعیت دست ها توجه را به خود معطوف می کند، آن ها می توانند هر کس را جذب خود کنند.

 
عکس پرتره گناه
 

اشتباهات بخشی از زندگی هستند. هر شخصی یک نیمه تاریک و یک حقیقت تاریک تر در زندگی خود دارد این عکس در محیط بسته با یک طرف تاریک چهره، مشخصا نشان دهنده قسمت تاریک زندگی هر فرد است.

 
عکسهای پرتره عاشقانه
 

زمانی که فردی ما را ترک می کند و یا از ما دور می شود و یا هنگامی که پیوندی که زمانی بسیار قدرتمند بوده، از بین می رود دردی که فرد احساس می کند غیر قابل تحمل است. عکس پرتره نشان دهنده اندوه زنی را ببینید که مجبور است تنها بماند.

 
عکس پرتره حیا و خجالت
 

عکس پرتره سیاه و سفید توسط عکاس حرفه ای که تنهایی را به روشی متفاوت به تصویر می کشد در این جا مشاهده می شود. موهایی با پس زمینه درخشان و چهره ای نه چندان شاد دیده می شود. این عکس سیاه و سفید با دقت فراوان و درک عمیق گرفته شده است.

 
عکس پرتره حیا و خجالت
 

عکس شاهکار دیگری که توسط یک کارشناس خبره گرفته شده و نشان دهنده سادگی و طبیعت دخترانه است را نظاره کنید. تمرکز کاملا بر روی نیم رخ چهره و مژگان زیبای دختر می باشد. این عکس گویی با مخاطب سخن می گوید و یک عکس پرتره موقر و ساده را به تصویر می کشد.

 
عکس پرتره ساحلی
 

ساحل و کناره دریا مکان های بسیار شگفت انگیزی هستند این مکان ها بسیار محبوب بوده و در مواقع مهمانی ها به صورت پارتی های ساحلی مورد استفاده قرار می گیرند و یا حتی در مواقعی که قصد داریم زمانی را درخلوت خود بگذرانیم نیز بسیار پرطرف دار هستند. آب های عمیق و طبیعت ساکت به تمدد اعصاب کمک می کند. این عکاسی ساحل دریا که عکس پرتره یک دختر جذاب در ساحل را به تصویر می کشد را مشاهده کنید.

 
سایه در عکس پرتره
 

این عکس عکس پرتره یک نمایش باشکوه و منحصر به فرد با سایه هایی به شکل ستون بر روی چهره یک فرد است. به جای سایه های عمیق و تیره، چشمان زیبا با لب های قرمز پررنگ به درستی به تصویر کشیده شده و قابل تحسین است.

 
30 نمونه عکس پرتره برای علاقه مندان به این شاخه از عکاسی - 4.6 out of 5 based on 45 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
{loadposition:social}