طراحی و چاپ

 

طراحی لوگو

Logo

لوگو، آرم يا نشانه نمادي‌ است براي بيان يک عبارت يا القاي يک مفهوم. نشانه چيزي شبيه يک امضا براي يک موسسه، شرکت، سازمان و ... است و در هرجايي که آن نهاد در آن حضور دارد، ثبت مي‌گردد و به منزله‌ي ردي برجاي مانده از آن نهاد است.

 ادامه مطلب

 

طراحی کاتالوگ

Catalog

کاتالوگ به مجموعه‌ای‌گردآوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا موسسه، با ریزترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه‌ی آن کالا یا خدمات گفته می‌شود.در واقع کاتالوگ‌ها برای اشخاصی که رابط میان تولیدکننده و مصرف‌کننده هستند، تهیه می‌شوند. این اشخاص خریداران عمده یا کسانی هستند که نقش فروشنده یا مغازه دار، یا نقش واسطه میان ارائه دهنده‌ی خدمات و گیرنده‌ی خدمات مانند  شرکت‌های مخابراتی و ... را بازی می‌کنند.

ادامه مطلب

 

برچسب و بسته بندی

Packing and Label

ما امروزه در دنياي بسته‌بندي زندگي مي‌كنيم. زندگي ما پيش از آنچه فكر مي‌كنيم، عملاً به جعبه‌ها، شيشه‌ها و پوشش‌هاي مختلف وابسته است. تمام اشيا و وسايل اطراف ما، به نوعي با بسته محصور شده‌اند. در نگاهي وسيع‌تر، بسته‌بندي جزيي از زندگي ما شده است. منظور از بسته، فقط يک پوشش جعبه‌اي نيست؛ بلكه هر چيزي است كه كالا در آن قرار مي‌گيرد. به بياني ديگر، بسته شكل ظاهري كالاست.

ادامه مطلب

 

طراحی بروشور

Brochure

بروشورها مجموعه‌اي از اطلاعات جزئي و خاص درباره‌ي يک محصول هستند. اطلاعاتي نظير خصوصيات محصول، فوايد، عملکردهاي احتمالي آن، نحوه‌ي مصرف، قيمت، تنوع رنگي و... از جمله اطلاعاتي است که روي بروشورها درج مي‌شود و براي مصرف‌کننده مفيد است و در انتخاب محصول به وي کمک مي‌کند.

ادامه مطلب

 

اینستاگرام

Instagram

صفحه اینستاگرام گروه طراحی و چاپ صدبرگ را دنبال کنید تا از کارهای تازه ما مطلع شوید. با توجه به فراوانی نمونه کارها، تعدادی از کارهای جدید در صفحه اینستاگرام منتشر می شود.

ورود به صفحه اینستاگرام

 

کانال تلگرام

Telegram

برای آگاهی از تخفیفات ویژه گروه طراحی و چاپ صدبرگ و همچنین نمونه کارهای جدید مجموعه، در کانال تلگرام ما عضو شوید. برای ورود به کانال بر روی لینک زیر یا عنوان کانال تلگرام کلیک کنید. گروه طراحی و چاپ صدبرگ، ارائه کننده خدمات گرافیکی با کیفیت

ورود به کانال تلگرام

 

 

طراحی بروشور | 18 روش کاربردی

بارها و بارها بروشورهایی به دست ما رسیده که سرنوشت مشترکی داشته اند. سطل زباله!!! چه چیز باعث می شود شما یک بروشور را نگه دارید؟ چه چیز باعث می شود یک بروشور را مطالعه کنید؟ به طور کلی اجزایی که می توانند در یک بروشور جذابیت ایجاد کنند، چه چیزهایی هستند؟

  1. ساده فکر کنید
  2. عملکرد را در نظر بگیرید
  3. با شکل های ساده، تاثیرگذاری ایجاد کنید.
  4. ...

ادامه مطلب